– Office 365

Miło jest nam poinformować o nawiązaniu współpracy z firmą Microsoft Corporation, dzięki czemu każdy student oraz pracownik Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu otrzyma bezpłatny dostęp do usług w ramach oprogramowania Office 365 dla Edukacji.

W skład produktu wchodzi pakiet MS Office (Word, Excel, PowerPoint). Wszystkie produkty dostępne w ramach pakietu Office 365, świadczone online, są automatycznie aktualizowane, zatem użytkownik korzystający z produktu używa zawsze najnowszej wersji.

Dodatkowe usługi:
1. Skype dla firm – jest usługą wspierającą komunikację, oferuje możliwość wysyłania wiadomości błyskawicznych, pozwala określić status dostępności, prowadzenie rozmów głosowych i wideokonferencji. Innowacyjne funkcje pozwalają na dostosowanie programu Skype dla firm do własnych metod pracy: na uczelni, w domu i w podróży.
2. OneDrive – usługa pozwala się dzielić dokumentami z osobami w organizacji jak i poza nią, zachowując przy tym pełną kontrolę nad tym, kto te dokumenty może widzieć lub edytować. Każdy użytkownik OneDrive otrzymuje 1TB przestrzeni dyskowej.
3. SharePoint – każdy użytkownik zarówno pracownik jak i student ma możliwość tworzenia witryn, na których mogą być zamieszczane dokumenty, prezentacje i inne materiały dla określonej grupy osób.

Konto w usłudze Office 365 (w tym funkcjonalność OneDrive For Business) nie może być wykorzystywane do przetwarzania i przechowywania danych osobowych i danych wrażliwych.

Więcej informacji na temat usługi OFFICE365 znajduje się pod adresem: http://office365.com .

Osoby zainteresowanie korzystaniem z ww. usługi proszone są o kontakt mailowy z Panią mgr Barbarą Szłapką, barbara.szlapka@upwr.edu.pl .

Piotr Władysław Sawicki

Opublikowano 11 grudnia 2016 r.
Zadzwoń do nas! +48 71 320 56 60
Nasza siedziba ul. C. K. Norwida 25, 50-375 Wrocław
Back to top