Dyrektor  

Zastępca Dyrektora

 

mgr Piotr Władysław Sawicki
główny specjalista

Pokój nr 10
Telefon: 71 320-5660
piotr.sawicki@upwr.edu.pl
mgr Barbara Szłapka
administrator sieci komputerowych
serwery plików i poczty pracowniczej
oprogramowanie
ochrona antywirusowa
Pokój nr 07
Telefon: 71 320-1066
barbara.szlapka@upwr.edu.pl
Sekretariat

 

mgr Katarzyna Kolarczyk
specjalista
obsługa Sekretariatu
Pokój nr 09
Telefon: 71 320-5660
katarzyna.kolarczyk@upwr.edu.pl
mgr inż. Anna Jurzyk-Górnisiewicz
starszy technik
archiwum
baza oprogramowania
obsługa Sekretariatu
Pokój nr 09
Telefon: 71 320-5660
anna.jurzyk@upwr.edu.pl
Administrator sieci teleinformatycznej

 

mgr inż. Konrad Bartnik

szkielet uczelnianej sieci komputerowej
serwery DNS i DHCP
główne routery i urządzenia aktywne L2 Uczelni
zarządzanie pulą adresów IP Uczelni
Pokój nr 07
Telefon: 71 320-1066
konrad.bartnik@upwr.edu.pl

Sekcja Utrzymania Infrastruktury Informatycznej

 

mgr Tomasz Kruk
Kierownik Sekcji – specjalista
administracja przełącznikami warstwy L2
system RCP i KD
usuwanie awarii uczelnianej sieci komputerowej
wsparcie dla Biblioteki
Pokój nr 08
Telefon: 71 320-5692
tomasz.kruk@upwr.edu.pl
Robert Gdula
administrator sieci bezprzewodowej – 1/2 etatu
zarządzanie sieciami bezprzewodowymi Uczelni
zarządzanie serwerami dostępowymi
i sieciami w DS-ach
Pokój nr 08
Telefon: 71 320-5692
robert.gdula@upwr.edu.pl
inż. Piotr Kontny
technik- informatyk
administrator systemu bibliotecznego Aleph
wymiana danych pomiędzy systemami bibliotecznymi
sieć komputerowa Biblioteki
Pokój nr 07
Telefon: 71 320-1066
piotr.kontny@upwr.edu.pl
 
Łukasz Pasternak
technik – informatyk
system monitoringu sieci, aktywnych urządzeń sieciowych i serwerów
usuwanie awarii uczelnianej sieci komputerowej
prowadzenie dokumentacji sieci komputerowej
Pokój nr 08
Telefon: 71 320-5692
lukasz.pasternak@upwr.edu.pl
Tadeusz Woźny
specjalista
nadzór nad pracami sieciowymi
usuwanie awarii uczelnianej sieci komputerowej
prowadzenie dokumentacji sieci komputerowej
system KD i RCP
Pokój nr 08
Telefon: 71 320-5692
tadeusz.wozny@upwr.edu.pl
Sekcja Infrastruktury Systemów Telekomunikacyjnych, Monitoringu i sprzętu komputerowego

inż. Łukasz Lenarczyk
Kierownik Sekcji – informatyk
system monitoringu wizyjnego
system telefonii przewodowej i radiolinii
zmiany uprawnień abonenckich
dostawa sprzętu komputerowego
wstępny serwis sprzętu
Pokój nr 08
Telefon: 71 320-5692
lukasz.lenarczyk@upwr.edu.pl
mgr inż. Sylwester Czerwonka
technik – informatyk – 1/2 etatu
sprzęt komputerowy oraz sieć Kwestury oraz Działu Kadr i Płac
usługa Active Directory
zabezpieczanie danych, archiwizacje, testy
wstępny serwis sprzętu
Pokój 226
Telefon: 71 320 5618
sylwester.czerwonka@upwr.edu.pl
Piotr Hryckiewicz
konserwator instalacji teletechnicznych
konserwacja i naprawa uszkodzeń abonenckich linii telefonicznych
instalowanie aparatów abonenckich
dokumentacja krosowań
Pokój nr 226
Telefon: 71 320-5618
piotr.hryckiewicz@upwr.edu.pl
Damian Sandak
technik – informatyk
instalacja, konfiguracja oraz wsparcie techniczne dla urządzeń peryferyjnych
komputery na portierniach
koordynowanie zakupów sprzętu komputerowego
wstępny serwis sprzętu
Pokój nr 08
Telefon: 71 320-5692
damian.sandak@upwr.edu.pl
  Paweł Wcisło
technik – informatyk
instalacja, konfiguracja oraz wsparcie techniczne dla urządzeń peryferyjnych
komputery na portierniach
koordynowanie zakupów sprzętu komputerowego
wstępny serwis sprzętu
Pokój nr 08
Telefon. 71 320 5692
pawel.wcislo@upwr.edu.pl
Sekcja Zarządzania Systemami Informatycznymi

 

mgr inż. Marcin Gąsiorek
Kierownik Sekcji – specjalista
administrowanie systemem EOD
domena UPWr
serwery do obsługi ZSI
szkolenia pracowników dotyczące systemów ZSI
Pokój nr 15
Telefon: 71 320-5495
marcin.gasiorek@upwr.edu.pl
inż. Adrian Aczkiewicz
technik – informatyk
system EOD
prowadzenie szkoleń pracowników dotyczące systemów ZSI
elektroniczny system klucza
system PKI
Pokój nr 14
Telefon: 71 320-5495
adrian.aczkiewicz@upwr.edu.pl
inż. Robert Kowalewski
informatyk
obsługa systemu Teta Edu
portal Teta Web
oprogramowanie w Dziale Kadr i Płac
wsparcie techniczne w zakresie obsługi systemu Teta
Pokój nr 15
Telefon: 71 320-5495
robert.kowalewski@upwr.edu.pl
mgr inż. Michał Maj
informatyk
wsparcie techniczne dla pracowników
w zakresie obsługi systemu EOD i TETA
prowadzenie szkoleń
Pokój nr 14
Telefon 71 320 5495
michal.maj@upwr.edu.pl
Piotr Szczepaniak
technik – informatyk
wsparcie techniczne dla pracowników w zakresie obsługi systemu EOD
i TETA
prowadzenie szkoleń
ELS, ELP i ELD
certyfikaty kwalifikowane
domena UPWr
Pokój nr 14
Telefon 71 320 5495
piotr.szczepaniak@upwr.edu.pl
Tomasz Staudt
informatyk
wsparcie techniczne dla pracowników w zakresie obsługi systemu EOD
i TETA
prowadzenie szkoleń
system ePUAP
podpis elektroniczny
Pokój nr 14
Telefon 71 320 5495
tomasz.staudt@upwr.edu.pl
Sekcja Systemów Dziekanatowych

 

mgr inż. Arkadiusz Berus
p.o. Kierownika Sekcji – informatyk
administrowanie systemami eOrdo, USOS oraz serwisami stowarzyszonymi
administrowanie bazami danych
szkolenie kadry obsługującej wyżej wymienione systemy
raporty i sprawozdawczość
Pokój nr 6
Telefon: 71 320-5151
ul. M.Skłodowskiej-Curie 42 arkadiusz.berus@upwr.edu.pl
  Adam Chomicki
technik – informatyk
wsparcie techniczne dla studentów
i pracowników w zakresie obsługi systemu USOS oraz serwisu USOSweb
ankiety, płatności, system antyplagiatowy
prowadzenie szkoleń
Pokój nr 6
Telefon: 71 320-5151;71 320-7754
ul. M.Skłodowskie-Curie 42
adam.chomicki@upwr.edu.pl

   mgr inż. Paweł Iżykowski
informatyk
wsparcie techniczne dla studentów
i pracowników w zakresie obsługi systemu USOS
serwisy APD, USOSweb oraz eOrdo Omnis
stypendia
system antyplagiatowy
prowadzenie szkoleń
Pokój nr 6
Telefon: 71 320-5151
ul. M.Skłodowskie-Curie 42
pawel.izykowski@upwr.edu.pl
Kamil Kras
starszy technik – informatyk
administrowanie systemem USOS oraz serwisami stowarzyszonymi
aplikacja Planista 3
raporty
wsparcie techniczne dla pracowników w zakresie obsługi SRS, UL, pensum oraz sprawozdawczości
Pokój nr 6
Telefon: 71 320-5151
ul. M.Skłodowskie-Curie 42
kamil.kras@upwr.edu.pl
   Jakub Wężyk
technik – informatyk
wsparcie techniczne pracowników w zakresie obsługi systemu USOS
aplikacja Planista 3
raporty Birt
SRS, UL, pensum
Pokój nr 6
Telefon: 71 320-5151; 71 320-7754
ul. M.Skłodowskiej-Curie 42
jakub.wezyk@upwr.edu.pl
UWAGA:

Pracownicy Sekcji Systemów Dziekanatowych
pełnią dyżury na Biskupinie
w budynku Centrum Nauk o Żywności
i Żywieniu,
ul. Chełmońskiego 37, pok. 110.
Telefon: 71 320-7754